logo trzymaj forme

30 MinutŚwiatowy Dzień Rzucania Palenia
AKTUALNOŚCI
piątek, 02 czerwca 2017 10:42

20170530 142747W dniu 31 maja 2017 roku w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia zorganizowano w naszej szkole happening zachęcający osoby palące do rzucenia nałogu. Podczas happeningu rodzicom wręczano ulotki promujące życie bez dymu tytoniowego.

Przygotowano gazetkę informacyjną nt. szkodliwości palenia papierosów. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach profilaktycznych oraz konkursie plastycznym na najciekawszy plakat promujący niepalenie. Uczniowie przygotowali wiele ciekawych prac plastycznych, które wyeksponowano na zorganizowanej specjalnie wystawie. W tym dniu podsumowano również działania podjęte w ramach programu „ Nie pal przy mnie, proszę”.

Beata Kolczyńska

 

unia

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Wtorek
17 Października 2017
Imieniny obchodzą
Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało 76 dni.
Zodiak: Waga