logo trzymaj forme

30 Minut



Osiągnięcia – konkursy i zawody sportowe

rok szkolny 2016/2017 

Nazwa konkursu- zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki uczestników

Odpowiedzialny

KOPERNIKALIA 2016

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

ZIEMIA- portret planety 

Zespół Szkół nr 3

im. Mikołaja Kopernika

Wyróżnienie

Wiktor Karpowicz

Maciej Karpowicz

Maciej Król

E. Marciniak

XIV Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski

Stowarzyszenie Dzieci

i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej

I m

Agata Łodzińska

J. Małecka

Gminny Konkurs Plastyczny

Bez spalin w Wałbrzychu- zielone miasto

Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta

w Wałbrzychu

IIIm

Zofia Januszewicz

Wyróżnienie

Julia Krzymińska

E. Marciniak

„PLEJADA ŚWIĘTYCH WIELKIE IMIENINY 2016”– prezentacja postaci świętych- zasięg dekanalny

Parafia Rzymskokat. Św. Ap. Piotra

i Pawła-Ząbkowice Śląskie

Wyróżnienie

Magdalena Garlińska

Ks. Marcin Banaczyk

Powiatowy Konkurs Literacki

KIEDY MYŚLĘ POLSKA

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu

II m

Weronika Kołodziej, Maciej Daszyński

IIIm

Amelia Sowa, Łukasz Karpowicz

E. Marciniak

J. Małecka.

M. Kiedrowska

Wałbrzyski Ogólnoszkolny PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Stara Kopalnia

Centrum Nauki I Sztuki

Im- zespół

Weronika Kołodziej,

Alan Jędrowiak,

Oliwier Jaśkiewicz,

Wiktoria Krumin,

Hanna Honisz, Julia Grzesik,

Magdalena Bujarska, Klaudia Juraszek

M. Grzesiak

Miejski konkurs plastyczny

PATRIOTYZM – JAK GO WIDZĘ

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna

"INVEST-PARK"

Wyróżnienie

Emilia Krzymińska

Julia Krzymińska

Dawid Chodzyński

Michalina Figiel

Szymon Fedorowski

Wiktor Karpowicz

Samuel Quamar

Oskar Robaszkiewicz

Jan Król

Maciej Król

Maciej Nogawka

Wiktoria Pruss

Oktawia Waleriańczyk

Paweł Banasik

Emilia Tumidajewicz

Maja Stawiarz

M. Adamowicz

B. Dzierbińska

B. Kolczyńska

E. MarciniK

A. Peter

A. Samojłowicz

Miejski konkurs plastyczny

MÓJ DZIADEK BYŁ GÓRNIKIEM

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

PSP 22

II m

Wiktor Karpowicz

M. Adamowicz

XXIV Festiwal

„PROMOCJA ZDROWIA W SZTUCE TEATRALNEJ DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ – WYBIERAM ZDROWIE”

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Wałbrzychu

III m- zespół:

Klasa 2a

  1. Karpowicz Wiktor

  2. Sodolewski Bartosz

  3. Drązkowiak Vanessa

  4. Jaje Dawid

  5. Pawlak Weronika

  6. Szczęsna Emilia

  7. Kiecher Wiktoria

  8. Stachula Zofia

  9. Borkowska Wiktoria

Klasa 2b

  1. Figiel Michalina

  2. Grzeskowiak Kamil

  3. Łapiński Piotr

  4. Trawczyński Mateusz

  5. Korzecka Karolina

  6. Radajak Maja

  7. Perwejnis Dominika

  8. Zadęcka Natalia

Klasa 2c

  1. Izydorczyk Julia

  2. Cierniak Maja

  3. Gratzke Weronika

  4. Gunia Kornelia

  5. Stramel Anna

  6. Włochal Franciszek

  7. Gad Julia

M. Adamowicz

B. Dzierbińska

J. Samojłowicz

Miejski Konkurs Plastyczny

PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

PSP NR 22

I m

Jan Król

II m

Bartek Markowski

A. Peter

K. Lewicka

XI Powiatowy

Konkurs Czytelniczy POŻERACZE KSIĄŻEK

Biblioteka pod Atlantami

Im

Maja Stawiarz

IIm

Nowosielska Gaja, Maciej Król

IIIm

Jessica Rurańska, Natalia Konczak

Wyróżnienie

Alicja Kozak, Oktawia Waleriańczyk

II m – Klasa 4b, 4c

M. Grzesiak, M.Kiedrowska, J. Małecka

Konkurs literacki RODZINA SZCZĘŚLIWA

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia i Interwencji Kryzysowej w Wałbrzychu

Im

Jakub Karalus

IIm

Gaja Nowosielska

IIIm

Paweł Banasik

M. Kiedrowska

WIERSZEM, PROZĄ I OBRAZEM

O BOHATERACH ARMII KRAJOWEJ – CICHOCIEMNI

konkurs literacki międzywojewódzki

Zespół Szkół Publicznych w PRUSACH

IIm

Weronika Kołodziej

IIIm

Maciej Daszyński

M. Kiedrowska

J. Małecka

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

FESTIVALS AND SPECIALS DAYS IN GREAT BRITAIN

PSP nr 28

IIm - drużyna

Poniatowski Mateusz

Nowosielska Gaja

Honisz Hanna

J. Mały

XIII Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym

„ARMIA KRAJOWA SIŁĄ ZBROJNĄ

POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO

Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Górze

Im

Łukasz Karpowicz

IIIm

Weronika Kołodziej

Maciej Nogawka

E. Marciniak

Dolnośląski Konkurs -półfinał

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

Zarząd Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregion NYSA

II m- dla szkoły

Joanna Piwko, Jan Król , Wiktor Tchorowski

A. Peter

Mistrzostwa Wałbrzycha

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

Gmina Wałbrzych

I m- dla szkoły

Joanna Piwko, Jan Król, Wiktor Tchorowski

A. Peter

Miejsko –powiatowy Konkurs recytatorski

PEGAZIK

WOK

III m

Weronika Kołodziej

M. Kiedrowska

„LITEROWANIE NA ŚNIADANIE” konkurs językowy

Biblioteka pod Atlantami

Mistrz Literowania

Wiktoria Dębicka

M. Kiedrowska

Interdyscyplinarny Konkurs ( miedzypowiatowy)

DISCE PUER JUNIOR

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. Ignacego Paderewskiego

w Wałbrzychu

Wyróżnienie

Wiktoria Dębicka

Maciej Daszyński

Kacper Skrzyniarz

J. Małecka

M.Kiedrowska

R. Rębacz

 

Miejski konkurs

Praca multimedialna

NASZE DZIUPLAKI

Zespół Szkół nr 5

Nadleśnictwo Wałbrzych

IIIm

Wiktor Karpowicz

Łukasz Karpowicz

Mirosława Adamowicz

Małgorzata Wesołowska

Miejski Konkurs Plastyczny

PORTRET PANI WIOSNY

PSP NR 21

II m

Jan Król

A. Peter

Turniej Kinder

VOLLEBALL

-

Im

Klaudia Bolek, Wiktoria Prus

-

Miejski Konkurs Plastyczny

(NIE)BEZPIECZNA CYBERPRZESTRZEŃ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa

Zespół Szkół Politechnicznych w Wałbrzychu

Stara kopalnia Centrum Nauki i Techniki

IIm

Wiktor Karpowicz

IIIm

Maciej Król

Wyróżnienie

Weronika Kołodziej

M. Adamowicz

E. Marciniak

Miejski Konkurs Literacki

(NIE)BEZPIECZNA CYBERPRZESTRZEŃ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa

Zespół Szkół Politechnicznych w Wałbrzychu

Stara kopalnia Centrum Nauki i Techniki

Im

Maria Kochańska

IIm

Amelia Sowa

Wyróżnienie

Weronika Kołodziej

M. Kiedrowska

J. Małecka

Konkurs interdyscyplinarny WYGRAJ PRZYSZŁOŚĆ

Szkoła Podstawowa Fundacji

SGMK w Wałbrzychu

Finalista II stopnia Wiktoria Dębicka

M. Kiedrowska

R. Rębacz

M. Adamowicz

Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny

ZANIM KAROLEK ZOSTAŁ PAPIEŻEM

PSP nr 28

w Wałbrzychu

III m ( drużyna) Ania Rębacz, Dominik Ochudło, Wiktor Tchorowski

Ks. Marcin Banaczyk

Wojewódzki Konkurs Literacki

JEDEN DZIEŃ z ŻYCIA CICHOCIEMNEGO. KARTKA z PAMIĘTNIKA

SP nr 3 im. Armii Krajowej

w Bolesławcu

II m Paweł Banasik

M. Przyślewicz- Chruszcz

M. Kiedrowska

Konkurs Literacki

KRONIKA PRZECZYTANYCH KSIĄŻEK

PSP nr 5 w Wałbrzychu

IIIm

Paweł Banasik

M. Kiedrowska

Międzynarodowy Turniej Tańca

Szkoła Tańca Cordex

Im ( kategoria Jun-I-E- LAT)

Emilia Osowska Jakub Wysocki

III m ( kategoria Jun-I-E- CTT)

Emilia Osowska Jakub Wysocki

 

IX Międzyszkolny KONKURS PAPIESKI

ZSP nr 1

W Wałbrzychu

III m Alicja Żyłak

Wyróżnienie

Zuzanna Bednarek

J. Radziszewski

Ks. Banaczyk

XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
dla Dzieci i Młodzieży 2017 25 LAT PSP- PROFESJONALNI, SPRAWNI, POMOCNI

Komenda Główna PSP, Wydział Informacji i Promocji,
Warszawa

Laureaci

Wiktoria Pruss, Natan Wadas, Maciej Król, Łukasz Karpowicz Klaudia Juraszek Milena Waleriańczyk Kamil Biziewski

E. Marciniak, B. Dzierbińska

XXI Międzynarodowy Konkurs

KANGUR MATEMATYCZNY

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Wyróżnienia

Natalia Kończak, Jan Król , Julia Izydorczyk

A. Flis, R. Rębacz

III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

HEALTHY FOOD

ZSP NR 2 w Wałbrzychu

III m

Jan Król Aleksandra Rejdak Zuzanna Żabierek

Joanna Mały

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

WIOSNA WIDZIANA OCZAMI DZIECKA

Przedszkole Samorządowe w Jerce i Kopaszewie

I m

Sandra Rudzińska

A. Figiel

V ogólnopolski Konkurs Plastyczny

PORTRET MOJEJ MAMY

Miejskie Przedszkole nr 13

W Jeleniej Górze

Wyróżnienie

Zosia Pietryga

A. Figiel

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w sguashu

SGUASHZONE CLUB

Szczecin

VII m

Maciej Nogawka

 

XI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI

„SERCU BLISKIE – POLSKIE

SYMBOLE NARODOWE”

PSP nr 2

im. Orła Białego w Wałbrzychu

Im Maciej Król, Wiktor Karpowicz

IIm

Bartosz Sodolewski

IIIm

Julia Urbanowska

Wyróżnienie

Weronika Kołodziej

Olivier Paździor

E. Marciniak

Konkurs wiedzy

POZNAJ SWOJĄ DZIELNICĘ

PSP nr 5 W Wałbrzychu

Wyróżnienie

Aleksandra Mydłowska

E. Tomkalska

Ogólnopolski Konkurs BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA

Przedszkole Niepubliczne

BIM BAM BINO

Aleksandrów Kujawski

II m

Olaf Wierchołowski

P. Prusinowska

A. Figiel

Konkursu Wolontariuszy

ÓSEMECZKA

Urząd Miejski

W Wałbrzychu

Tytuł laureata

Paweł Banasik

M. Kiedrowska

Olimpiada języka angielskiego

ENGLISH ADWENTURE

ZSP nr 2

II m –drużyna

Inga Tonkow

Zuzanna Piertyga

Fabian Kapelko

J. Mały

Konkurs plastyczny

JAK DBAM O SWOJEGO PUPILA

WAŁBRZYCH REWITALIZACJA

Urząd Miejski

W Wałbrzychu

Im

Wiktoria Pruss

Łukasz Karpowicz

II m

Maciej Nogawka

IIIm

Weronika Kołodziej

Emilia Tumidajewicz

Wyróżnienie

Oktawia Waleriańczyk

Olivier Paździor

E. Marciniak D. Kryściak

ZIMOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE im. Janusza Kusocińskiego

LKS Górnik wałbrzych

IIIm

Michał Trawka ( rzut piłka lekarską)

H. Juchniewicz M. Grzesiak

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA I edycja styl dowolny

ZS nr 4 w Wałbrzychu

IIIm

Maciej Król

H. Juchniewicz M. Grzesiak

PIŁKA SIATKOWA „4”

Szkolny Związek Sportowy

IV m – PSP 30

H. Juchniewicz M. Grzesiak

 

OSIĄGNIĘCIA

Konkursy i zawody sportowe

rok szkolny 2016/2017

Nazwa konkursu - zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki uczestników

Odpowiedz.

KOPERNIKALIA 2016

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

ZIEMIA- portret planety

Zespół Szkół nr 3

im. Mikołaja Kopernika

Wyróżnienie

Wiktor Karpowicz

Maciej Karpowicz

Maciej Król

 

 

E. Marciniak

 

 

XIV Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski

Stowarzyszenie Dzieci

i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej

 

I m

Agata Łodzińska

 

J. Małecka

 

Gminny Konkurs Plastyczny

Bez spalin w Wałbrzychu- zielone miasto

Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta

w Wałbrzychu

IIIm

Zofia Januszewicz

 

Wyróżnienie

 

Julia Krzymińska

 

 

E. Marciniak

 

 

 

 

 

 

„PLEJADA ŚWIĘTYCH WIELKIE IMIENINY 2016”– prezentacja postaci świętych- zasięg dekanalny

Parafia Rzymskokat. Św. Ap. Piotra

i Pawła-Ząbkowice Śląskie

Wyróżnienie

 

Magdalena Garlińska

 

 

 

Ks. Marcin Banaczyk

 

 

Powiatowy Konkurs Literacki

KIEDY MYŚLĘ POLSKA

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu

II m

Weronika Kołodziej, Maciej Daszyński

IIIm

Amelia Sowa, Łukasz Karpowicz

E. Marciniak

J. Małecka.

M. Kiedrowska

 

Wałbrzyski Ogólnoszkolny PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Stara Kopalnia

Centrum Nauki I Sztuki

Im- zespół

 

Weronika Kołodziej,

Alan Jędrowiak,

 

Oliwier Jaśkiewicz,

Wiktoria Krumin,

 

Hanna Honisz, Julia Grzesik,

Magdalena Bujarska, Klaudia Juraszek

M. Grzesiak

 

Miejski konkurs plastyczny

PATRIOTYZM – JAK GO WIDZĘ

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna

"INVEST-PARK"

Wyróżnienie

Emilia Krzymińska

Julia Krzymińska

Dawid Chodzyński

Michalina Figiel

Szymon Fedorowski

Wiktor Karpowicz

Samuel Quamar

Oskar Robaszkiewicz

Jan Król

Maciej Król

Maciej Nogawka

Wiktoria Pruss

Oktawia Waleriańczyk

Paweł Banasik

Emilia Tumidajewicz

Maja Stawiarz

M. Adamowicz

B. Dzierbińska

B. Kolczyńska

E. MarciniK

A. Peter

A. Samojłowicz

 

Miejski konkurs plastyczny

MÓJ DZIADEK BYŁ GÓRNIKIEM

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

PSP 22

II m

Wiktor Karpowicz

M. Adamowicz

 

XXIV Festiwal„PROMOCJA ZDROWIA W SZTUCE TEATRALNEJ DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ – WYBIERAM ZDROWIE”

 

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Wałbrzychu

 

III m- zespół:

Klasa 2a

Karpowicz Wiktor

Sodolewski Bartosz

Drązkowiak Vanessa

Jaje Dawid

Pawlak Weronika

Szczęsna Emilia

Kiecher Wiktoria

Stachula Zofia

Borkowska Wiktoria

Klasa 2b

Figiel Michalina

Grzeskowiak Kamil

Łapiński Piotr

Trawczyński Mateusz

Korzecka Karolina

Radajak Maja

Perwejnis Dominika

Zadęcka Natalia

Klasa 2c

Izydorczyk Julia

Cierniak Maja

Gratzke Weronika

Gunia Kornelia

Stramel Anna

Włochal Franciszek

Gad Julia

M. Adamowicz

B. Dzierbińska

J. Samojłowicz

 

Miejski Konkurs Plastyczny

PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

 

PSP NR 22

I m

Jan Król

II m

Bartek Markowski

A. Peter

K. Lewicka

 

 

XI Powiatowy

Konkurs Czytelniczy POŻERACZE KSIĄŻEK

Biblioteka pod Atlantami

Im

Maja Stawiarz

IIm

Nowosielska Gaja, Maciej Król

IIIm

Jessica Rurańska

Wyróżnienie

Alicja Kozak, Oktawia Waleriańczyk

II m – Klasa 4b, 4c

M. Grzesiak, M.Kiedrowska, J. Małecka

 

Konkurs literacki RODZINA SZCZĘŚLIWA

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia i Interwencji Kryzysowej w Wałbrzychu

Im

Jakub Karalus

IIm

Gaja Nowosielska

IIIm

Paweł Banasik

M. Kiedrowska

 

 

OSIĄGNIĘCIA

Konkursy i zawody sportowe

rok szkolny 2015/2016

Nazwa konkursu- zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki uczestników

opiekun

Powiatowy Konkurs plastyczny

"Mamo, tato nie parkuj na kopercie”

Urząd Miejski

W Wałbrzychu

Wiktoria Prus - II miejsce

K. Lewicka

XIV Międzypowiatowy Konkurs szkół Podstawowych

BYĆ KIMŚ

Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja

w Wałbrzychu

Dominika Bocheńska- tytuł finalisty

Natalia Dolata – tytuł finalisty

J. Małecka A. Flis

V Powiatowy konkurs plastyczny

„Mam prawo”

PSP nr 37

W Wałbrzychu

Wiktoria Prus – wyróżnienie

Julia Krzymińska - Wyróżnienie

K. Lewicka

E. Marciniak

XIII Międzyszkolny Konkurs Integracyjny Konkurs Recytatorski

Zespół szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu

Weronika Kołodziej – II miejsce

Julia Grzesik – wyróżnienie

Ines Martinez- Słowikowska

K. Lewicka

Konkurs Plastyczny

Wałbrzych ma 70 lat

Zespół Szkół Fundacji Szkoła Gminna Menadzersko- Księgowa w Wałbrzychu

Jan Król- II miejsce

Igor Urbankiewicz- wyróżnienie

A. Peter

E. Marciniak

Konkurs Plastyczny

Bez spalin w Wałbrzychu

ZDKiUM

Wałbrzychu

Zofia Januszewicz- IImiejsce

Wiktoria Prus- III miejsce

Klaudia Bolej IV miejsce

Natalia Dudek- V miejsce

Mikołaj Cikunduris- VI miejsce

K. Lewicka

B. Kolczynska

A. Peter

Konkurs Plastyczny

Policja w oczach dziecka

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Michalina Figiel- II miejsce

Wiktoria Kończak- III miejsce

Dawid Chodziński- III miejsce

Kamila Wierzchołowska- III miejsce

B. dzierzbińska

E. Ochudło

Konkurs Plastyczny

Kartka dla Kopernika

Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika

Oliwier Żydek- I miejsce

Oktawia Waleriańczyk- II miejsce

Anastazja Kuratewicz- III miejsce

Oliwia Sadowska- III miejsce

Mateusz Bloch- wyróżnienie

Julia Kuśmierczyk- wyróżnienie

Dominik Fedorowski- wyróżnienie

Oliwia Wrzochal- wyróżnienie

Jakub Malon- wyróżnienie

E.Marciniak

M. Adamowicz

XIII Festiwal-

Promocja zdrowia w sztuce teatralnej dziecięcej i młodzieżowej

PSSE w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

III miejsce dla zespołu:

Wiktor Antonowicz

Patrycja Białas

Alicja Dolata

Emilia Gruca

Vanessa Jaworska

Wiktoria Klimek

Wiktoria Kończak

Jan Król

Jakub Sibilski

Kuba Trzciński

Ida Tumasz

Adrian Wiśniewski

E. Ochudło

 

Noworoczne Zawody Pływackie

Klas1-3 Szkół Podstawowych

Aqua Zdrój

Wałbrzych

Ines Martinez- Słowikowska- III miejsce

K. Lewicka

Zasady bezpieczeństwa Kubusia Puchatka

PSP nr 5

Karolina Korzecka_- II m

Michał Pardo – III miejsce

B. Dzierbińska

M. Adamowicz

Portret św Mikołaja

PSP 21

Jan Król- 1 m

A. Peter

Zawody lekkoatletyczne ZIMOWE PIĄTKI

KS Górnik

Wiktoria Dębicka – 1 m

H. Juchniewicz

Alternatywne zakończenie książki

Biblioteka pod Atlantami

Maciek Król- II m

Jakub Warmiłło - wyróżnienie

M, Kiedrowska

J. Małecka

,,Wierszem i prozą

o

bohaterach Armii Krajowej’

Dolnośląska Rodzina

Szkół im. Armii Krajowej.

Martyna Stypułkowska - I miejsce w kategorii poezja

Karol Mikołajczyk - I miejsce w kategorii proza

Jakub Karalus– III – miejsce w kategorii proza

 

M. Przyślewicz- Chruszcz

M. Kiedrowska

Konkurs powiatowy

Wodny Świat Wałbrzycha

Etap „Wodna Liga- Sztafeta pływacka”

Wodociągi Wałbrzyskie

Ines Martinez- Słowikowska Dominik Ochudło- III m

K. Lewicka A. Peter

19 Dolnośląski Konkurs Recytatorski

PEGAZIK

WOK

Natalia Kończak- I m

M. Kiedrowska

Dolnośląski Konkurs -półfinał

Uczę się bezpiecznie żyć

Euroregion NYSA

I m- dla szkoły

Joanna Piwko, Jan Król , Wiktor Tchorowski

A. Peter

Mistrzostwa Wałbrzycha

Uczę się bezpiecznie żyć

Gmina Wałbrzych

I m- dla szkoły

Joanna Piwko, Jan Król, Wiktor Tchorowski

A. Peter

Konkurs plastyczny

PISANKA WIELKANOCNA

WOK –

Wałbrzych

Paweł Awdankiewicz – III m

Zofia Stachula – wyróżnienie

B. Dzierbińska

Powiatowy Konkurs

Języka angielskiego

dla klas I-III

HEALTHY FOOD

PSP 17

Wałbrzych

Drużyna PSP 30 – II m

Kołodziej Weronika

Grzesik Julia

Honisz Hanna

Olivier Jaśkiewicz

J. Mały

Powiatowy Konkurs języka angielskiego dla klas I-III

ENGLISH IS FUN

PSP nr 6

Wałbrzych

Poniatowski Mateusz- - I m

Król Jan- II m

Zuzanna Dudek- III m

J. Mały

Konkurs międzyszkolny

Plastyczno-językowy

A TRIP TO THE POLE

PSP nr 5

Wałbrzych

Wiktoria Prus – Im

Maciej Nogawka- IIm

Adam Kwiatkowski – IIIm

Julia Urbanowska- wyróżnienie

J. Mały

Konkurs plastyczny

JA U ORTODONTY

Specjalistyczne Gabinety lekarskie

ORTIMED

Nikola Waleriańczyk- Im

Dominika Bocheńska – Im

Oktawia Waleriańczyk – II m

Amelia Sowa – III m

Ewelina Marciniak

 

Powiatowy Konkurs Plastyczno- Literacki

NAJCIEKAWSZE LEGENDY WAŁBRZYCHA I OKOLIC

PSP nr 17

Wałbrzych

Klaudia Juraszek - IIm

E. Marciniak

Konkurs Plastyczny

MOJA WYMARZONA DZIELNICA

Gmina Wałbrzych

Wiktor Karpowicz- Im

Oktawia Waleriańczyk- Im

Michalina Figiel- IIm

Maciej Król- IIm

Julia Krzymińska – IIIm

Emilia Tumidajewicz- III m

Paweł Banasik- III m

E. Marciniak

B. Dzierbińska

Interdyscyplinarny Konkurs

DISCE PUER JUNIOR

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. Ignacego Paderewskiego w Wałbrzychu

Dominika Bocheńska- finalista I stopnia

J. Małecka

Konkurs plastyczny

ANIOŁY HOSPICJUM

WOK

Wiktoria Prus - wyróżnienie

K. Lewicka

XXV Międzynarodowy Konkurs

KANGUR MATEMATYCZNY

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Natalia Kończak -wyróżnienie Wiktoria Kończak -wyróżnienie

Natalia Dudek - wyróżnienie

Jan Król- wyróżnienie

R. Rębacz

A. Peter

JUBILEUSZOWY X POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI

oraz

PATRIOTYCZNEJ PIEŚNI

I PIOSENKI POLSKIEJ.

„SERCU BLISKIE – POLSKIE

SYMBOLE NARODOWE”

PSP nr 2

im. Orła Białego w Wałbrzychu

Kategoria literacka Uczniowie klas I - III

Olivier Jaśkiewicz kl. III b - I m

Julia Urbańska kl. I a - II m

Amelia Sowa kl. III a - wyróżnienie

Uczniowie klas IV – VI Maciej Król kl. IVa - I m

Jakub Karalus kl. V b - III m

Kategoria plastyczna

Uczniowie klas I - III

Jan Król kl. II a - II m

Uczniowie klas IV – VI

Maciej Król kl. IVa - II miejsce

Kategoria muzyczna

Soliści klas I – III Weronka Kołodziej kl. III b - III m

K. Lewicka M.Kiedrowska, A. Peter, E. Marciniak

XVII Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym

Armia Krajowa siłą zbrojną Polskiego Państwa Podziemnego

Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Górze

Igor Urbankiewicz - Im

E. Marciniak

I Wałbrzyskie Mistrzostwa programu Nauki Pływania AQUA CHAMPION

Aqua Zdrój

IV m Drużyna: Bolek Klaudia, Ochudło Dominik, Sowa Amelia, Martinez Słowikowska –Inez, Krumin Wiktoria, Jędrowiak Alan, Kołodziej Weronika, Nowosielska Gaja, Kuma Amelia, Sobas Marta

K. Lewicka

XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny kl III

W KRAINIE ORTOGRAFII

PSP 37

Wyróżnienie

Hanna Honisz , Wiktoria Krumin, Olivier Jaśkiewicz

K. Lewicka

XI edycja Wałbrzyskiego Konkursu Wolontariuszy ÓSEMECZKA

Gmina Wałbrzych

Tytuł laureata

Anastazja Tamara Kuratewicz

M. Kiedrowska

Zawody pływackie

PUCHAR BURMISTRZA

Kamiennej Góry

Gmina Kamienna Góra

Martinez Słowikowska –Inez- IIm

K. Lewicka

Regionalny Konkurs Plastyczno- literacki MOJA MAMA

PSPS nr 10 w Wałbrzychu

Jakub Kalarus - Im

M. Kiedrowska

W trosce o nasze bezpieczeństwo

Gmina Wałbrzych

Wyróżnienia- Natalia Dudek, Jakub Kalarus, Maja Stawiarz,

E. Marciniak

K. Lewicka

Konkurs Literacki

Wałbrzyski Przegląd Twórczości Literackiej

Dzieci i Młodzieży

Biblioteka pod Atlantami

Laureatki

Natalia Dolata, Dominika Bocheńska

J. Małecka

 
czwartek, 25 czerwca 2015 17:14

Konkursy i zawody sportowe – osiągnięcia

Rok szkolny 2014/2015

 

 

Nazwa konkursu- zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki uczestników

Odpowiedzialny



1.

XXI Międzynarodowy Konkurs

KANGUR MATEMATYCZNY

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Wyróżnienia

Kończak Natalia, Osowska Emilia, Julia Zalewska, Dudek Natalia, Karpowicz Łukasz, Nowosielska Gaja, Martinez-Słowikowska Ines

 

A. Flis,

R. Rębacz

K. Lewicka

M. Adamowicz

2.

 

Ogólnopolski Konkurs

Planeta Energii

ENERGA Spółka Akcyjna

I m- klasa I b

 

Wyróżnienie – klasa III a

Beata Kolczyńska

 

Mirosława Adamowicz

3.



 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Zanieczyszczenie powietrza widziane

oczami dziecka

Far Data Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

II m

Jessica Rurańska

 

 

Wyróżnienie

Oskar Klimek, Filip Włochal, Franciszek Włochal, Julia Izydorczyk, Dawid Chodziński, Kornelia Gunia, Maja Cierniak, Martyna Kusnierz, Maciej Król, Kamila Wierzchołowska, Adrian Wróblewski, Emilia Osowska, Beniamin Felsztyński, Jakub Wysocki, Karolina szczygieł, Stanisław Przepiórski, Natalia Kończak, Szymon Jarema, Jakub Tumasz, Wiktoria Korczyńska, Wiktoria Bąkowska, Miłosz Kolczyński, Kacper Sztencel, Miłosz Kolczyński, Kacper Sztencel

 

Nagroda Prezesa

Mateusz Nogawka, Dominika Szczurek

 

Nagroda Specjalna

Igor Urbankiewicz

Nagroda Publiczności

Julia Ptak

M. Adamowicz . E. Marciniak

B. Dzierbinska

 

 

4.

 

Ogólnopolski Konkurs Promocyjny

Dzwonek na Drugie Śniadanie”

Grupa Maspex Wadowice -soki KUbuś

Im –

szkoła

E. Marciniak

K. Lewicka

 

5.

 

 

Noś odblaski-

ogólnopolski konkurs na plakat

Stowarzyszenie Partnerstwo dla bezpieczeństwa drogowego

Im –

Alan Maroński

B. Kolczyńska

6.

XVII edycja ogólnopolskiego

konkursu plastycznego

Bezpieczeństwo i rozwaga-

tego od ciebie każdy wymaga”

 

Komenda Główna Straży Pożarnej

w Warszawie

III m

Igor Urbankiewicz

 

 

wyróżnienie

Miłosz Kolczyński , Mateusz Nogawka

 

E. Marciniak

 

7.

 

Dolnośląski

Szkolny Myśliborski Festyn Przyrodniczy

maj 2015”

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych

Im Uczniowie kl VIa, Va,b

M. Zaręba



8.



 

Plejada Świętych Wielkie Imieniny

2014”

prezentacja postaci świętych- zasięg

dekanalny

Parafia Rzymskokat. Św. Ap. Piotra i Pawła-

Ząbkowice Śląskie

IIIm- Paulina Margiela

Wyróżnienie – Łukasz Bednarek

Ks. Krzysztof Faron

9.



 

Interdyscyplinarny Konkurs

( miedzypowiatowy)

DISCE PUER JUNIOR

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. Ignacego Paderewskiego w Wałbrzychu

 

Laureat-

Nikola Bagazja

 

Finalista I stopnia

Weronika Kwiatkowska, Kacper Wieczorek

 

Finalista II stopnia

Kinga Dereń, Natalia Stępień, Adrianna Wrzesińska

J. Małecka

M.Kiedrowska

R. Rębacz

A. Flis

 

10.

 

XIII Międzypowiatowy Konkurs szkół

Podstawowych

BYĆ KIMŚ

Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja

w Wałbrzychu

Finaliści II stopnia

Nikola Bagazja

Kinga Dereń

Natalia Stępień

J. Małecka

M. Kiedrowska R. Rębacz

A. Flis

11.

 

Dolnośląski Turniej Tańca

o puchar DUCHA GÓR

Szkoła Tańca „Kurzak i Zamorski”

I miejsce

Jan Król

A. Peter

 

 

12.

Festiwal-Promocja zdrowia w sztuce

teatralnej dziecięcej

i młodzieżowej

PSSE w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

 

 

 

 

III m Sipiorski Krzysztof, Stypułkowska Martyna, Długosz Martyna, Kuratewicz Anastazja, Macka Weronika, Zalewska Julia, Wrzuszczak Aleksandra, Włodarczyk Sabina, Urbankiwicz Igor, Frączak Wiktoria, Tomaszewska Nikola, Stawiasz Maja, Synowiec Aleksandra, Samojłowicz Amelia, Czylak Julia, Gunia Julia, Kozak Alicja, Łodzińska Alicja, Godek Damian, Sekuła Fabian

J. Małecka

M. Grzesiak



13.

Powiatowy Konkurs literacki

Twórcy książek

Powiatową i Miejską Biblioteka Publiczna "Bibliotekę pod
Atlantami"

w Wałbrzychu

Wyróżnienie –Martyna Stypułkowska

 

M. Grzesiak

M. Kiedrowska



14.

 

Konkurs powiatowy

Wodny Świat Wałbrzycha

Etap „Kreatywność”

Wodociągi Wałbrzyskie

IIIm

Alicja Łodzińska

 

Wyróżnienia

Kornelia Gunia, Maciej Król, Alan Maroński, Weronika Kwiatkowska, Natalia Stępień, Martyna Stypułkowska, Eryk Maroński

M. Adamowicz

E. Marciniak. J. Samojłowicz



15.

 

Konkurs powiatowy

Wodny Świat Wałbrzycha

Etap „Wiedza”

Wodociągi Wałbrzyskie

II miejsce

Vanessa Fras

 

III miejsce

Zuzanna Dudek

J. Samojłowicz



16.

 

Konkurs powiatowy

Wodny Świat Wałbrzycha

Etap „Talent”

Wodociągi Wałbrzyskie

Wyróżnienia

Filip Włochal, Franciszek Włochal. Zuzanna Dudek, Fabian Dybka, Kornelia Gunia, Vanessa Franas

Ida Tumasz. Zuzanna Żabierek, Dominika Bartowiak, Joanna Piwko, Alicja Dolata, Emilia Gruca, Wiktoria Klimek,

J. Samojłowicz

M. Grzesiak



17.



 

II edycja Powiatowego Konkursu

plastyczno-historycznego

NAJPIĘKNIEJSZE ZAMKI, PAŁACE,

DWORKI AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Muzeum Porcelany w Wałbrzychu

II miejsce

Eryk Maroński

 

II miejsce

Elwira Horeglad

 

Wyróżnienie

Maja Stawiarz, Mateusz Nogawka, Aleksandra Wrzuszak

 

M. Przyślewicz- Chruszcz

E. Marciniak

 

18.

 

 

IX Powiatowy konkurs

plastyczno – literacki

Serce bliskie – Polskie Symbole

Narodowe”

PSP nr 2

W Wałbrzychu

I m

Mateusz Marciniak

 

II m

Miłosz Kolczyński, Michał Wróblewski

 

IIIm

Jan Król

 

Wyróżnienie

Maciej Król, Maja Stawiarz, Mateusz Marciniak,

M. Adamowicz, E. Marciniak

19.

I Powiatowy Konkurs Origami dla Świetlic Szkolnych - „Kwiaty polskie”

PSP nr 2

W Wałbrzychu

III miejsce

Franciszek Włochal





 

A. Nowak

20

Rodzina bez nałogów- szczęśliwą rodziną

Powiatowy konkurs plastyczny

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

Diecezji Świdnickiej

I m

Gaja Nowosielska

 

II m

Olivier Paździor

 

III m

Maciej Król

Wyróżnienie

 

Martyna Kuśnierz, Julia Izydorczyk

Dorota Mielczarek

Beata Kolczyńska

Mirosława Adamowicz

Joanna Samojłowicz

 

 

21.

Wałbrzyski Festiwal Osiągnięć dzieci

i młodzieży

Kategoria przedszkola

Urząd Miejski

w Wałbrzychu

 

 

I miejsce

Karolina Korzecka, Weronika Mazur Mateusz Trawczyński, Weronika Pawlak Emilia Buda, Wiktor Karpowicz Zofia Stachula, Urbanowska Julia

D. Kryściak

 

 

 

 

 

 

22.

Kocham swoje miasto- miejski konkurs

plastyczny

Urząd Miejski w Wałbrzychu

I m - Emilia Tumidajewicz

II m - Dominika Bocheńska

Nagroda specjalna-Jeremiasz Topolewski

E. Marciniak

A. Peter



 

23

 

Wałbrzych w czterech porach roku-

miejski konkurs plastyczno-literacki

Zespół szkół Techniczno- Budowlanych w Wałbrzychu

I m- Jeremiasz Topolewski

Wyróżnienia- Julia Janiczek, Alicja Żyłak

Barbara Dzierbińska

Alicja Peter

24.

 

Miejski Konkurs plastyczny

O tematyce górniczej

Gminny Zespół Szkół nr 2

I m -Natan Wadas

II m- Jan Król, Wiktoria Prus

III m -  Oliwier Paździor, Zuzanna Dudek

 

J. Samojłowicz

B. Kolczyńska

A. Peter

K. Lewicka

25

 

XII Miejski Konkurs Plastyczny

WIELKANOCNE ZWIERZĄTKO

PSP nr 21

Pasaż Tesco

Wyróżnienie

Jan Król

A. Peter



26.

Miejski Konkurs Plastyczny

PISANKA WIELKANOCNA

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

III miejsce

Maciej Król

M. Adamowicz



27.

IV miejski konkurs plastyczny

PORTRET PANI WIOSNY

PSP nr 21

Pasaż Tesco

II miejsce

Nikola Waleriańczyk

 

 

IV miejsce

Jan Król

A. Peter

28.

 

Konkurs Plastyczny - miejski

MÓJ BAJKOWY BOHATER

Multimedialna Filia Biblioteczna Biblioteki pod Atlantami

III miejsce

Julia Gad

Joanna Samojłowicz

29.

 

Konkurs Recytatorski - miejski

POLSCY POECI PISZĄ DLA DZIECI

Biblioteka pod Atlantami

II m

Mikołaj Organa

K. Lewicka



30.

Konkurs Recytatorski - międzyszkolny

POLSCY POECI PISZĄ DLA DZIECI

Zespół Szkół z oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu

I m

Weronika Kołodziej

K. Lewicka

31.

Miejski Turniej Tańca

Szkoła Tańca Cordex

I miejsce

Jan Król

A. Peter

32.

 

Zawody pływackie Wałbrzycha

JESTEM MISTRZEM

Aqua Zdrój

Szkółka Pływacka

I m

Dominik Ochudło

a. Peter

33.





 

Regionalny Konkurs

Plastyczno-literacki

MOJA MAMA

 

PSPS nr 10 w Wałbrzychu

III m

Maciej Król

 

Wyróżnienie

Miłosz Kolczynski

M. Adamowicz

M. Kiedrowska

34.

 

 

 

Miejski Konkurs

na Najparadniejszy strój

PARADA TEATRALNA

 

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

III m

Nikodem Dobrowolski

M. Kiedrowska

 

35.

 

Regionalny Konkurs Literacki

promujący

Honorowe krwiodawstwo

Regionalne Centrum Krwiodawstwa

I m

Miłosz Kolczyński

m. Kiedrowska

 

36.

X edycja Konkursu Wolontariuszy

ÓSEMECZKA

Urząd Miejski

W Wałbrzychu

Tytuł laureata

 

Natalia Stępień

Miłosz Kolczyński

M. Kiedrowska

37.

Rodzina bez nałogów

Katolickie Stowarzyszenie Ciritas Christiana

II m

Olivier Paździor

 

wyróżnienie

Maciej Król

Kuśnierz Martyna

 

B. Kolczynska

M. Adamowicz

38.

 

XV edycja konkursu plastycznego

"Razem bezpieczniej"

 

Straż Miejska Wałbrzych

Wyróżnienie

Ratajczak Kacper

B. Kolczyńska


 

 

 

 

rdyscyplinarny

Laureat

Damian Zawolski



Finalista II stopnia

Jakub Hayatli

J. Małecka

R. Rębacz

G. Lindenblat

M. Zaręba

Piłka Nożna Chłopców

OSiR Wałbrzych

III miejsce

Adam Niedźwiecki, Dawid Stanuszek,

Kacper Beska, Damian Tomczyk, Piotr Kowziel, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz

H. Juchniewicz

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- II cykl

III miejsce bieg 60 m

Damian Zawolski



III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek

 

H. Juchniewicz

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- III cykl

III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek



 

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „4 ” Chłopców

II miejsce

Damian Zawolski, Dawid Stanuszek, Marcel Wąsiewicz

Damian Tomczyk, Lisiak Dominik, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz, Jakub Hayatli, Jakub Konieczny

 

 

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H. Juchniewicz

Wojewódzki Festiwal Projektów – w ramach projektu Zrozumieć Świat

III m

Marcel Wąsiewicz, Mateusz Zdrada, Piotr Kowziel

 

 

A. Flis

Wygraj Przyszłość – konkurs interdyscyplinarny

Nagroda II stopnia

Szymon Kaczyński, Wiktoria Madziała

 

Finaliści I stopnia

Marcel Wąsiewicz, Damian Zawolski

 

Finaliści II stopnia

Julia Czyżyk , Magda Opala, Mateusz Zdrada, Jakub Bukała

 

 

 

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

A. Flis

G. Lindenblat

M.Adamowicz

M. Zaręba

VII Międzyszkolny Konkurs Papieski Rodzina szkoła wiary i miłości na podstawie życia błogosławionego Jana Pawła II

 

III miejsce

Kamila Wierzchołowska

 

Wyróżnienie

Igor Urbankiewicz

 

 

 

Jolanta Tekiela

Powiatowy Konkurs Matematyczny

dla klas IV

III miejsce

Nikola Bagazja

 

 

 

G. Lindenblat

Igrzyska śmieciowe

Wiosenny Ekoludek

Wyróżnienie

Miłosz Kolczyński

 

 

 

B. Kolczyńska

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

V/IX Konkurs Bezpieczeństwa

Finał subregionalny

Zarządu Województwa Dolnośląskiego

i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu NYSA

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

IV miejsce (klasy IV-VI)

Barbara Jabłońska, Natalia Kudela, Patrycja Marczuk

 

A. Peter

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

II Mistrzostwa Wałbrzycha

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

 

 

A. Peter

V Powiatowy Konkurs Matematyczny klas III

III miejsce

Julia Zalewska

 

 

 

 

 

K. Lewicka

Ogólnopolski Konkurs

TWÓJ POMYSŁ, TWOJA INICJATYWA

VII miejsce

Natalia Stępień, Julia Czyżyk, Maja Łatyszonek, Marta Tomaszewska, Karolina Folwarczna, Jakub Wrzuszczak, Maciej Wizerkaniuk, Miłosz Kolczyński, Maciej Rutkowski

 

B. Kolczyńska

II Miejski Konkurs Plastyczny

Portret Pani Wiosny

I miejsce

Amelia Samojłowicz

 

Wyróżnienie

Damian Godek

A.Peter

II miejsce

Mateusz Krzpiet



Wyróznienie

Natalia Stepień

Mateusz Marciniak

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

Nie wyrzucaj jak leci wszystkiego do śmieci

 
sobota, 01 marca 2014 17:14

Konkursy i zawody sportowe – osiągnięcia

Rok szkolny 2013/2014

Więcej…
 
czwartek, 14 lutego 2013 15:28

Konkursy i zawody sportowe – osiągnięcia

Rok szkolny 2012/2013

Więcej…