logo trzymaj forme

30 Minut



 

 

        Uczniowie wspaniali w klasach I – III

 

Klasa I a
1. Bezler Klaudia
2. Kasztelan Michał
3. Kuś Zofia
4. Kuśmierczyk Julia
6. Wrzochal Oliwia
7. Żydek Oliwier

 

Klasa IIa
1. Boroń Maksymilian
2. Jaje Dawid
3. Karpowicz Wiktor
4. Kiecher Wiktoria
5. Pardo Michał
6. Sodolewski Bartosz
7. Stachula Zofia

 

Klasa IIb
1. Awdankiewicz Paweł
2. Figiel Michalina
3. Grześkowiak Kamil
4. Korzecka Karolina
5. Łapiński Piotr
6. Smolińska Oliwia
7. Wadas Natan

 

Klasa IIc
1. Cierniak Maja
2. Dybka Fabian
3. Gad Julia
4. Gratzke Weronika
5. Izydorczyk Julia
6. Stramel Anna
7. Włochal Franciszek
8. Włochal Filip
9. Gunia Kornelia
10. Paździor Wiktoria

 

Klasa IIIa
1. Dolata Alicja
2. Kończak Wiktoria
3. Sibilski Jakub
4. Antonowicz Wiktor

 

Klasa IIIb
1. Bednarek Zuzanna
2. Bolek Klaudia
3. Paździor Olivier
4. Zielonka Julia

 

Klasa IIIc
1. Cikunduris Mikołaj
2. Król Jan
3. Ochudło Dominik
4. Rębacz Anna
5. Piwko Joanna
6. Rejdak Aleksandra
7. Żabierek Zuzanna

 

 

Uczniowie klas IV - VI z oceną co najmniej bardzo dobrą z zachowania i średnią ocen co najmniej 4,75
            
Klasa IVa
1. Poniatowski Mateusz – 5,64 wzorowe
2. Sowa Amelia – 5,73 wzorowe
3. Nogawka Maciej – 5,45 wzorowe
4. Juraszek Klaudia – 5,09 wzorowe
5. Grzegorczyk Julia – 5,18 wzorowe
6. Szmigowski Filip – 5,09 wzorowe
7. Mydłowski Ryszard – 5,0 wzorowe
8. Malon Jakub – 4,9 wzorowe
9. Kwiatkowski Adam – 4,81 wzorowe
10. Kwiatkowski Jakub – 4,81 wzorowe

 

Klasa IVB
1. Honisz Hanna – 5,63 wzorowe
2. Grzesik Julia – 5,36 wzorowe
3. Kołodziej Weronika – 5,45 wzorowe
4. Karpowicz Łukasz – 5,36 wzorowe
5. Ines Martinez – Słowikowska – 5,27 wzorowe
6. Jaśkiewicz Olivier – 4,90 wzorowe
7. Prus Wiktoria – 4,90 wzorowe

 

Klasa IVc
1. Nowosielska Gaja – 5,65 wzorowe
2. Nowaczyk Oliwia – 5,27 wzorowe
3. Sobas Marta – 5,09 wzorowe
4. Kuźma Amelia – 5,09 wzorowe
5. Krygier Hubert – 4,90 bardzo dobre
6. Rachwał Kacper – 4,81 wzorowe

 

Klasa Va
1. Kończak Natalia – 5,81 wzorowe
2. Osowska Emilia – 5,5 wzorowe
3. Wierzchołowska Kamila – 5,27 wzorowe
4. Kwolek Marta – 5,18 wzorowe
5. Król Maciej – 5,09 wzorowe
6. Wysocki Jakub – 5,09 bardzo dobre
7. Jarema Szymon – 5,0 bardzo dobre

 

Klasa Vb
1. Janiczek Julia – 5,36 wzorowe
2. Żyłak Alicja – 5,18 wzorowe
3. Korczyńska Wiktoria – 5,0 wzorowe

 

Klasa VIa
1. Tumidajewicz Emilia – 5,54 wzorowe
2. Warmiłło Jakub – 5,18 wzorowe
3. Waleriańczyk Oktawia – 5,0 wzorowe
4. Gunia Julia – 4,82 wzorowe

 

Klasa VIb
1. Dębicka Wiktoria – 5,73 bardzo dobre
2. Daszyński Maciej – 5,55 wzorowe
3. Stawiarz Maja – 5,36 wzorowe
4. Karalus Jakub – 5,27 wzorowe
5. Skrzyniarz Kacper – 5,27 wzorowe
6. Banasik Paweł – 5,0 bardzo dobre
7. Bagazja Kacper – 4,82 wzorowe

 


Srednie klas IV –VI

 

I miejsce klasa IVa średnia 4,54

 

Klasa IV b               Klasa IV c
Średnia 4,1            Średnia 4,1

 

Klasa V a                 Klasa V b
Średnia 3,99           Średnia 3,59

 

Klasa VI a                Klasa VI b
Średnia 3,76         Średnia 4,1